SM15T27CA-E3/57T
VISHAY
VISHAY SM15T27CA-E3/57T
image shown is a representation only
SM15T27CA-E3/57T
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 27V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SM15T27CA Rutronik No.: DTRL8324 Unit Pack: 850 MOQ: 1700 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMC
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
27 V
Automotive
NO
Clamping voltag
37.5 V
Stand-off V Vwm
23.1 V
Serie
SM15T
Tolerance
5 %