MMB02070D6653DB200
VISHAY
MMB02070D6653DB200
Description: MM0207 665K 0,5% 1W TK25 Supplier: VISHAY Matchcode: MM0207665K0,5% Rutronik No.: WME7887 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 package: 0207 Packaging: REEL
Resitor value
665K Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C