MKT1820422065
VISHAY
VISHAY MKT1820422065
image shown is a representation only
MKT1820422065
Description: MKT 1820 220nF ± 10 % 63V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820422065 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000