MKT1820422064
VISHAY
VISHAY MKT1820422064
image shown is a representation only
MKT1820422064
Description: MKT 1820 220nF ±5% 63V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820422064 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000