MKT1820422015
VISHAY
VISHAY MKT1820422015
image shown is a representation only
MKT1820422015
Description: MKT 1820 220nF ±10% 100V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820422015 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000