MKT1820415405
VISHAY
VISHAY MKT1820415405
image shown is a representation only
MKT1820415405
Description: MKT 1820 150nF ±10% 400V= Supplier: VISHAY Matchcode: MKT1820415405 Unit Pack: 500 MOQ: 500