IHLP5050FDER3R3MA1
VISHAY
VISHAY IHLP5050FDER3R3MA1
image shown is a representation only
IHLP5050FDER3R3MA1
Description: IHLP5050FD 3,3uH 35A 20% Supplier: VISHAY Matchcode: INDC3,3U20% Rutronik No.: IND11904 Unit Pack: 250 MOQ: 250 Packaging: REEL
Inductance
3.3 µH
Current rated
18000 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
35000 mA
R(DC)typ.
0.0057 Ohm
R(DC)max.
0.0068 Ohm
Length
13.2 mm
Width
12.9 mm
Height
6.5 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C