IHLP2525CZERR15M01
VISHAY
VISHAY IHLP2525CZERR15M01
image shown is a representation only
IHLP2525CZERR15M01
Description: IHLP2525CZ 0,15uH 52A 20% Supplier: VISHAY Matchcode: INDC0,15U20% Rutronik No.: IND15969 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
0.15 µH
Current rated
26000 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
52000 mA
R(DC)typ.
0.0019 Ohm
R(DC)max.
0.0025 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
6.47 mm
Width
6.86 mm
Height
3 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C
SFR
5 MHz