F339X132233MD02W0
VISHAY
VISHAY F339X132233MD02W0
image shown is a representation only
F339X132233MD02W0
Description: F339X1 22nF ±20% 330Vac Supplier: VISHAY Matchcode: F339X132233MD02W0 Unit Pack: 1100 MOQ: 1100