BZG05C4V3-M3-08
VISHAY
VISHAY BZG05C4V3-M3-08
image shown is a representation only
BZG05C4V3-M3-08
Description: Z-DIODE 1,25W 4,3V 5% SMA Supplier: VISHAY Matchcode: BZG05C4V3 Rutronik No.: DZ11379 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: SMA Packaging: REEL
U(Z)
4.3 V
P(tot)
1.25 W
Tolerance
5 %
I(Z)
50 mA
PANJIT
PANJIT BZX584C4V3_R1_00001
BZX584C4V3_R1_00001
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,2W SOD - 523
  • package: SOD-523
VISHAY
VISHAY TZMC4V3-GS08
TZMC4V3-GS08
Semiconductors
  • Z-DIODE 0,5W 4,3V 5% MINIMELF
  • package: MINIMELF
PANJIT
PANJIT BZT52-B4V3_R2_00001
BZT52-B4V3_R2_00001
  • Z-DIODE 0,41W SOD - 123