BFC233920222
VISHAY
VISHAY BFC233920222
image shown is a representation only
BFC233920222
Description: MKP 339 2.2nF ±20% 310Vac X2 Supplier: VISHAY Matchcode: BFC233920222 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500