BFC233861104
VISHAY
VISHAY BFC233861104
image shown is a representation only
BFC233861104
Description: MKP 338 6 100nF ±10% 300Vac Y2 Supplier: VISHAY Matchcode: BFC233861104 Unit Pack: 200 MOQ: 200