CSRV0204FTDG5103
VIKING
CSRV0204FTDG5103
Description: MM0204 510K 1% 0,4W TK50 Supplier: VIKING Matchcode: MM0204510K1% Rutronik No.: WME11528 Unit Pack: 3000 MOQ: 9000 package: 0204 Packaging: REEL
Resitor value
510K Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.4 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C