CSRV0102FTDP4642
VIKING
CSRV0102FTDP4642
Description: MM0102 46,4K 1% 0,2W TK50 Supplier: VIKING Matchcode: MM010246,4K1% Rutronik No.: WME11785 Unit Pack: 3000 MOQ: 21000 package: 0102 Packaging: REEL
Resitor value
46,4K Ω
Package
0102
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.2 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C