CFS0207GT-T5103
VIKING
CFS0207GT-T5103
Description: CM0207 510K 2% 1W Supplier: VIKING Matchcode: CM0207510K2% Rutronik No.: WME11885 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 package: 0207 Packaging: REEL
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resitor value
510K Ω
Package
0207
Res.tolerance
2 %
Power rating
1 W
Max.oper.volt.
350 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C