SLF7045T-102MR14-PF
TDK
TDK SLF7045T-102MR14-PF
image shown is a representation only
SLF7045T-102MR14-PF
Description: SLF7045T 1000uH 250mA 20% WWT Supplier: TDK Matchcode: INDC1000U20% Rutronik No.: IND6388 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL
Inductance
1000 µH
Current rated
250 mA
Tolerance
20 %
Current sat.
140 mA
R(DC)typ.
2.28 Ohm
Test frequency
0.001 MHz
Length
7 mm
Width
7 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-20 °C
T(A)max
85 °C