NLV32T-4R7J-PF
TDK
TDK NLV32T-4R7J-PF
image shown is a representation only
NLV32T-4R7J-PF
Description: NLV32T 4,7uH 220mA 5% WWT Supplier: TDK Matchcode: INDC4,7U1210 Rutronik No.: IND6365 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
4.7 µH
Current rated
220 mA
Tolerance
5 %
R(DC)max.
1.5 Ohm
Test frequency
7.96 MHz
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
50 MHz