NLCV32T-470K-EF
TDK
NLCV32T-470K-EF
Description: NLCV32T 47uH 180mA 10% WWT Supplier: TDK Matchcode: INDC47U1210 Rutronik No.: IND18421 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Inductance
47 µH
Current rated
180 mA
Tolerance
10 %
R(DC)typ.
1.64 Ohm
R(DC)max.
2.132 Ohm
Test frequency
2.52 MHz
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
14 MHz