NLCV32T-2R2M-PF
TDK
TDK NLCV32T-2R2M-PF
image shown is a representation only
NLCV32T-2R2M-PF
Description: NLCV32T 2,2uH 770mA 20% WWT Supplier: TDK Matchcode: INDC2,2U1210 Rutronik No.: IND6372 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Find Alternatives
Inductance
2.2 µH
Current rated
770 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.13 Ohm
R(DC)max.
0.169 Ohm
Test frequency
7.96 MHz
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
2.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
68 MHz