ACF321825-470-TD01
TDK
TDK ACF321825-470-TD01
image shown is a representation only
ACF321825-470-TD01
Capacitance
47 pF
EIA size
1207 Inch
Rated current
300 mA
Rated voltage
20 V
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.8 mm
T(A)min
-25 °C
T(A)max
85 °C