URG6432K-3500-B-T1
SUSUMU
SUSUMU URG6432K-3500-B-T1
image shown is a representation only
URG6432K-3500-B-T1
Description: TF2512 350R 0,1% 0,75W TK1 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF2512350R0,1% Rutronik No.: WPR5376 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 2512 Packaging: REEL
Resistor value
350 Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.75 W
Temp.coeff.
1 ppm
Max.oper.volt.
300 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C