URG6432K-1200-B-T1
SUSUMU
SUSUMU URG6432K-1200-B-T1
image shown is a representation only
URG6432K-1200-B-T1
Description: TF2512 120R 0,1% 0,75W TK1 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF2512120R0,1% Rutronik No.: WPR5375 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 2512 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
120 Ω
Package
2512
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.75 W
Temp.coeff.
1 ppm
Max.oper.volt.
300 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C