URG2012V-4320-P-T01
SUSUMU
SUSUMU URG2012V-4320-P-T01
image shown is a representation only
URG2012V-4320-P-T01
Description: TF0805 432R 0,02% 0,1W TK5 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0805432R0,02% Rutronik No.: WPR7714 Unit Pack: 100 MOQ: 100 package: 0805 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
432 Ω
Package
0805
Res.tolerance
0.02 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
5 ppm
Max.oper.volt.
150 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C