URG2012V-392-P-T01
SUSUMU
SUSUMU URG2012V-392-P-T01
image shown is a representation only
URG2012V-392-P-T01
Description: TF0805 3,9K 0,02% 0,1W TK5 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF08053,9K0,02% Rutronik No.: WPR7699 Unit Pack: 100 MOQ: 100 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
3,9K Ω
Res.tolerance
0.02 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
5 ppm
Max.oper.volt.
150 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C