RR1220P-151-D
SUSUMU
SUSUMU RR1220P-151-D
image shown is a representation only
RR1220P-151-D
Description: TF0805 150R 0,5% 0,1W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0805150R0,5% Rutronik No.: WPR8107 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
150 Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C