RR0816P-122-D
SUSUMU
SUSUMU RR0816P-122-D
image shown is a representation only
RR0816P-122-D
Description: TF0603 1,2K 0,5% 0,0625W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF06031,2K0,5% Rutronik No.: WPR6099 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
1,2K Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.0625 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C