RG3216N-4701-W-T1
SUSUMU
SUSUMU RG3216N-4701-W-T1
image shown is a representation only
RG3216N-4701-W-T1
Description: TF1206 4,7K 0,05% 0,25W TK10 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF12064,7K0,05% Rutronik No.: WPR9222 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 1206 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
4,7K Ω
Package
1206
Res.tolerance
0.05 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
10 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C