RG1608P-49R9-D-T5
SUSUMU
SUSUMU RG1608P-49R9-D-T5
image shown is a representation only
RG1608P-49R9-D-T5
Description: TF0603 49,9R 0,5% 0,1W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF060349,9R0,5% Rutronik No.: WPR10573 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
49.9 Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C