RG1608P-1213-B-T5
SUSUMU
SUSUMU RG1608P-1213-B-T5
image shown is a representation only
RG1608P-1213-B-T5
Description: TF0603 121K 0,1% 0,1W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0603121K0,1% Rutronik No.: WPR9341 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Resistor value
121K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C