RG1005P-222-B-T5
SUSUMU
SUSUMU RG1005P-222-B-T5
image shown is a representation only
RG1005P-222-B-T5
Description: TF0402 2,2K 0,1% 0,0625W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF04022,2K0,1% Rutronik No.: WPR8615 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0402 Packaging: REEL
Resistor value
2,2K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.0625 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C