CR54NP-220MC
SUMIDA
CR54NP-220MC
Description: CR54NP 22uH 1100mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND13045 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: CR54 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
1100 mA
Tolerance
20 %
R(DC)max.
0.18 Ohm
Length
5.8 mm
Width
5.3 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C