CDRH4D22HPNP-3R5NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH4D22HPNP-3R5NC
image shown is a representation only
CDRH4D22HPNP-3R5NC
Description: CDRH4D22R 3,5uH 2500mA 25% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC3,5U25% Rutronik No.: IND13947 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 package: CDRH4D22HP Packaging: REEL
Inductance
3.5 µH
Current rated
2000 mA
Tolerance
25 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2100 mA
R(DC)typ.
0.052 Ohm
R(DC)max.
0.0651 Ohm
Length
4.7 mm
Width
4.7 mm
Height
2.2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C