0624CDMCCDS-220MC
SUMIDA
0624CDMCCDS-220MC
Description: 0624CDMCC 22uH 7,0A 20% Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND19886 Unit Pack: 1500 MOQ: 6000 Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
22 µH
Mounting
SMD
Current rated
1900 mA
Tolerance
20 %
Technology
COMPOSITE
Current sat.
3200 mA
R(DC)typ.
0.222 Ohm
R(DC)max.
0.242 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
IRONPOWDER
Enclosure type
SHIELDED
Length
7 mm
Width
6.6 mm
Height
2.2 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
125 °C