WL2W226M16025PA159
SAMWHA
SAMWHA WL2W226M16025PA159
image shown is a representation only
WL2W226M16025PA159
Description: WL 22uF 450V 20% 16x25/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX22U450V7,5 Rutronik No.: KEL12573 Unit Pack: 250 MOQ: 1250 Packaging: AMMOPACK
C(N)
22 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
16x25 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
1700 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
570 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
16x25 mm
Reel step
30 mm