WL2H106M12025PH
SAMWHA
SAMWHA WL2H106M12025PH
image shown is a representation only
WL2H106M12025PH
Description: WL 10uF 500V 20% 12x25/5,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX10U500V5,0 Rutronik No.: KEL22376 Unit Pack: 400 MOQ: 2000 Packaging: AMMOPACK
C(N)
10 µF
V(N)
500 V
Rutronik size
12x25 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
I(@100kHz/T(A)m
260 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
12,5x25 mm
Reel step
15 mm