WL2D157M16025PA
SAMWHA
SAMWHA WL2D157M16025PA
image shown is a representation only
WL2D157M16025PA
Description: WL 150uF 200V 20% 16x25/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX150U200V7,5 Rutronik No.: KEL19993 Unit Pack: 250 MOQ: 1250 Packaging: AMMOPACK
C(N)
150 µF
V(N)
200 V
Rutronik size
16x25 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
I(@100kHz/T(A)m
1500 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
16x25 mm
Reel step
30 mm