WL1E478M1835MCZ
SAMWHA
SAMWHA WL1E478M1835MCZ
image shown is a representation only
WL1E478M1835MCZ
Description: WL 4700uF 25V 20% 18x35/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX4700U25V7,5 Rutronik No.: KEL22076 Unit Pack: 300 MOQ: 300 Packaging: BULK
C(N)
4700 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
18x35 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
22 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
3000 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
3 mm
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
18x35,5 mm