SC2W225M10010VR2
SAMWHA
SAMWHA SC2W225M10010VR2
image shown is a representation only
SC2W225M10010VR2
Description: SC 2,2uF 450V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: CR2,2U450V Rutronik No.: KEL14628 Unit Pack: 500 MOQ: 9000 Packaging: REEL PAP
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
2.2 µF
V(N)
450 V
Style
SMD
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Supp. case size
10x10 mm
Addi. spec.
250SN
Reel step
16 mm