JC1V106M05005VR
SAMWHA
SAMWHA JC1V106M05005VR
image shown is a representation only
JC1V106M05005VR
Description: JC 10uF 35V 20% 5x6 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCR10U35V Rutronik No.: KEL17806 Unit Pack: 1000 MOQ: 10000 Packaging: REEL PAP
C(N)
10 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
5x6 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
5x5,8 mm
Reel step
12 mm