HK2H107M22045HA111
SAMWHA
SAMWHA HK2H107M22045HA111
image shown is a representation only
HK2H107M22045HA111
Description: HK 100uF 500V 20% 22x45/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HTR100U500V10,0 Rutronik No.: KEL25483 Unit Pack: 200 MOQ: 1200 Packaging: BULK
C(N)
100 µF
V(N)
500 V
Rutronik size
22x45 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
3000 h
I(@100kHz/T(A)m
1218 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
6 mm