HE2W687M35050HA100
SAMWHA
SAMWHA HE2W687M35050HA100
image shown is a representation only
HE2W687M35050HA100
Description: HE 680uF 450V 20% 35x50/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HTR680U450V10,0 Rutronik No.: KEL19865 Unit Pack: 50 MOQ: 50 Packaging: BULK
C(N)
680 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
35x50 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
I(@100kHz/T(A)m
3080 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire length
6 mm
Con. design
2 PIN
Wirelength tol.
1 mm
Supp. case size
35x50 mm