HC1J228M22030HA159
SAMWHA
SAMWHA HC1J228M22030HA159
image shown is a representation only
HC1J228M22030HA159
Description: HC 2200uF 63V 20% 22x30/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: TR2200U63V10,0 Rutronik No.: KEL12612 Unit Pack: 200 MOQ: 200 Packaging: BULK
C(N)
2200 µF
V(N)
63 V
Rutronik size
22x30 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
6 mm
Wirelength tol.
1 mm
Supp. case size
22x30 mm