CM1V227M10010VR
SAMWHA
SAMWHA CM1V227M10010VR
image shown is a representation only
CM1V227M10010VR
Description: CM 220uF 35V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL220U35V Rutronik No.: KEL16531 Unit Pack: 500 MOQ: 9000 Packaging: REEL PAP
C(N)
220 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
80 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
850 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10 mm
Addi.spec.
250SN
Reel step
16 mm