CK1E476M6L006VR259
SAMWHA
SAMWHA CK1E476M6L006VR259
image shown is a representation only
CK1E476M6L006VR259
Description: CK 47uF 25V 20% 6x6 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL47U25V Rutronik No.: KEL13656 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL PAP
C(N)
47 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
6x6 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
6,3x5,8 mm
Reel step
12 mm