CD1E227M08010VR259
SAMWHA
SAMWHA CD1E227M08010VR259
image shown is a representation only
CD1E227M08010VR259
Description: CD 220uF 25V 20% 8x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL220U25V Rutronik No.: KEL14558 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PAP
C(N)
220 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
8x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
160 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
600 mA
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Con. design
NA
Supp. case size
8x10 mm
Addi.spec.
250SN
Reel step
16 mm