BL2W686M18025PA
SAMWHA
SAMWHA BL2W686M18025PA
image shown is a representation only
BL2W686M18025PA
Description: BL 68uF 450V 20% 18x25/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HFRLB68U450V7,5 Rutronik No.: KEL19028 Unit Pack: 200 MOQ: 1000 Packaging: AMMOPACK
C(N)
68 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
18x25 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
I(@100kHz/T(A)m
900 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
18x25 mm
Reel step
30 mm