BL2D107M18020PA
SAMWHA
SAMWHA BL2D107M18020PA
image shown is a representation only
BL2D107M18020PA
Description: BL 100uF 200V 20% 18x20/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HFRLB100U200V7,5 Rutronik No.: KEL17417 Unit Pack: 200 MOQ: 200 Packaging: AMMOPACK
C(N)
100 µF
V(N)
200 V
Rutronik size
18x20 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
I(@100kHz/T(A)m
1120 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
18x20 mm
Reel step
30 mm