CL32B475KBUYNNE
SAMSUNG EM
SAMSUNG EM CL32B475KBUYNNE
image shown is a representation only
CL32B475KBUYNNE
C(N)
4,7µ F
V(N)
50 V
Tolerance
10%
Design / type
STAG LOWP
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Length
3.2 mm
Diameter/width
2.5 mm
Height
1.8 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm
Packaging
REEL BLI
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Package
1210
Style
CHIP
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
Philippines
ABC-Code
C
Supplier Lead time
22 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
SAMSUNG Electro-Mechanics
SAMSUNG EM CL32B475KCJZ4NE
CL32B475KCJZ4NE
Passive Components
  • KC 4,7µF 1210 10% 100V X7R...