25MU105MA23216
RUBYCON
25MU105MA23216
Description: MU 1,0uF 25V 20% 3,2x1,6x1,4 Supplier: RUBYCON Matchcode: HSPC1,0U25V Rutronik No.: KEL25873 Unit Pack: 2000 MOQ: 2000 Packaging: REEL PLAST
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
1 µF
V(N)
25 V
Style
SMD
Rutronik size
3,2x1,6 mm
Permis.T(A)max
125 °C
Packaging
REEL PLAST
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
3,2x1,6x mm
Reel step
4 mm