RPMH3.3-0.5-CT
RECOM
RECOM RPMH3.3-0.5-CT
image shown is a representation only
RPMH3.3-0.5-CT
Description: SwitchReg 4,3-65V to 3.3V 0.5A SMD Supplier: RECOM Matchcode: RPMH3.3-0.5-CT Rutronik No.: ICDCDC4986 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: 25 pad LGA Packaging: TUBE
Datasheet
Power
0.5 A
Vin(min)
4.3 V(DC)
Vin(max)
65 V(DC)
V out
3.3 V(DC)